Durų montavimas ir techninė priežiūra

Ne mažiau svarbus už gamybą yra durų ar kitų interjero elementų sumontavimas ten, kur jie bus naudojami. Šis procesas reikalauja meistriško įgudusių rankų darbo, todėl montavimą atlieka mūsų serviso tarnyba – tai užtikrina nepriekaištingą ir ilgalaikį „Veneks“ gaminių tarnavimą.

  • Profesionalūs „Veneks“ serviso tarnybos meistrai apsaugo mūsų klientus nuo nemalonių rūpesčių net ir garantijai pasibaigus. Jums neteks gaišti laiko ieškant, kas galėtų tinkamai sureguliuoti durų vyrius, staktas ar pašalinti eksploatuojant atsiradusius mechaninius pažeidimus – visa tai profesionaliai ir greitai atliekame mes.
  • Durų montavimas yra mūsų kasdienybė, tai išmanome puikiai, o dirbame greitai ir efektyviai. Montuotojų profesionalumas yra įgytas ilgus metus dirbant šį darbą. Nepriekaištinga darbų kokybė užtikrinama garantiniais įsipareigojimais.

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.