Vidaus durų gamybos technologija

Šiuolaikiški įrengimai ir meistrų patirtis įgalina itin tikslų sudėtingiausių gamybos užduočių įgyvendinimą. Automatizuotos, intelektualios ir ypatingai tikslios gamybos linijos bei apibrėžti kokybės kontrolės procesai maksimaliai sumažina galimybę įsivelti technologinėms klaidoms veikiant žmogiškajam faktoriui.

  • „Veneks“ vidaus durų konstrukcija yra ypatingai tvirta ir atspari aplinkos poveikams, kadangi karkasai gaminami iš kombinuoto medžio masyvo. Briaunos papildomai kaustomos kietmedžiu, o tai dar labiau sutvirtina visą konstrukciją ir kampus būtent ten, kur dažniausiai įvyksta fizinis durų kontaktas su aplinka.
  • Medinių rėminės-įsprūdinės konstrukcijos durų užpildas gaminamas iš itin tvirtos didelio tankio medienos plaušo plokštės. Dažytų bei lygių skydinių durų užpildą sudaro garso izoliacinėmis savybėmis pasižyminčios lino plaušo plokštės.
  • Stiklajuostės ir kitos medinės įvairių raštų bei ornamentų detalės daromos iš ąžuolo, raudonmedžio ar kitos rūšies kietmedžio. Šios operacijos reikalauja ypatingai preciziško atlikimo, todėl jos vykdomos kompiuterizuotoje gamybos linijoje, kiekvieną proceso žingsnį prižiūrint aukščiausios kvalifikacijos meistrams.
  • Visų „Veneks“ gaminių paviršiai klijuojami naudojant specialius aukštos kokybės klijus ir automatizuotus įrenginius, užtikrinančius idealų sukibimą. Lygūs paviršiai dengiami plonu medienos sluoksniu plokštuminiuose ir vakuuminiuose presuose. Šie technologiniai ypatumai užtikrina puikų estetinį vaizdą, paviršių atsparumą bei gaminių ilgaamžiškumą.
  • Siekiame aukščiusios produktų kokybės, todėl pagamintos Veneks durys ir kiti gaminiai papildomai apdirbami ne tik šlifavimo bei poliravimo įrengimais, o ir rankomis. Po to gaminių paviršiai gruntuojami specialiomis medžagomis ir kruopščiai nulakuojami arba nudažomi patyrusių meistrų.

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.