Įmonės veiklos principai

Esame reiklūs sau ir gaminamai produkcijai. Augimą suprantame kaip tobulėjimą, todėl nuolat geriname savo veiklą. Vystome ne tik verslo ir gamybos iprocesus bei technologinę bazę – ne mažiau svarbiu veiklos aspektu laikome klientų aptarnavimo kultūrą bei įmonės darbuotojų kompetenciją.

Mūsų darbas apima visus produktų kūrimo, gamybos ir aptarnavimo etapus – pradedant kūrybiniais dizaino darbais, baigiant pilnu gaminio aptarnavimu po sumontavimo jo eksploatacijos vietoje. Siekiame ilgalaikių tikslų, todėl kiekvienam individualiam atvejui ieškome sprendimų, kokių reikia būtent Jums – funkcionalių, estetiškų ir ilgaamžių. Pasitikime savo jėgomis, todėl nebijome gaminamai produkcijai suteikti ilgiauisą garantiją iš visų Lietuvos gamintojų.

Sąlyginai siaura specializacija, moderni gamybinė bazė, naujausios technologijos ir apibrėžti kokybės kontrolės procesai padeda mums pasiekti esminį tikslą – aukščiausią „Veneks“ gaminamos nestandartinės produkcijos kokybę bei patikimumą.

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.