Mūsų gaminamos vidaus durys pasižymi ne vien nepriekaištinga kokybe, bet ir originaliu dizainu. Rinkitės ne tik durų išmatavimus ir tipą, pvz. rėmines–įsprūdines ar lygias skydines, vienvėres ar dvivėres duris – įmanoma bet kokia Jums reikalinga forma (netgi apvalios durys), spalva, tekstūra, taip pat įvairūs mediniai, metalo, stiklo ar odos intarpai bei detalės.

Sukuriame arba pagal užsakovo dizaino eskizą ar pateiktus brėžinius įgyvendiname išskirtinius durų varčios, stiklajuosčių, apvadų ir karnizų („karūnų“) raštus bei ornamentus. Kiekvienam klientui galime pasiūlyti naujų, originalių ir netikėtų vidaus durų dizaino sprendimų. 

Modernaus dizaino vidaus durys „Novus“

Modernios vidaus durys „Novus“ darniai įsilies į Jūsų kuriamą aplinką ir papildys ją stilingomis detalėmis. Ši technologinė linija skirta tiems, kurie vertina šiuolaikišką gyvenimo būdą, tačiau kuriamam interjerui ieško nevienadienių sprendimų.

  • „Novus“ – rėminės konstrukcijos įsprūdinės („filinginės“) siauro karkaso medinės durys. Karkasas gaminamas iš kombinuoto minkštos ir kietos medienos masyvo, o durų varčios užpildas („filingas“) tvirtumo ir atsparumo sumetimais daromas iš didelio tankio medienos plaušo plokštės, padengtos plonu natūralios medienos sluoksniu.
  • Vietoj užpildo gali būti montuojamas vientisas arba reikamo dydžio ir proporcijų langeliais padalintas stiklas, kuris įleidžiamas į karkasą – šios konstrukcijos durims nebūtinos stiklajuostės. Stiklo tipą, matiškumą ir atspalvį galite rinktis pagal savo skonį bei poreikius.
  • Esant reikalui, kaip dekoratyvinis elementas montuojamos stiklajuostės bei naudojami nerūdijančio plieno, aliuminio, stiklo ar kitos medžiagos intarpai. Galimi įvairūs, specialiai Jums sukurti stiklajuosčių bei durų apvadų profiliai, raštai bei ornamentai, suteikaintys šiuolaikiško dizaino durims unikalų savitumą.

Medinės vidaus durys su stiklo intarpais „Vetro“

Estetiška stiklo ir medžio jungtis kuria lengvumo bei elegancijos įspūdį, todėl „Vetro“ technologinės linijos durys puikiai dera skirtingo stiliaus aplinkoje – tiek prabangiame klasikiniame ar eklektiškame interjere, tiek šiuolaikiškoje lakoniško stiliaus erdvėje. Šios medinės vidaus durys su stiklo intarpais vertinamos ne tik dėl aukščiausios kokybės, bet ir dėl originalaus dizaino.

  • „Vetro“ – mišrios rėminės–skydinės konstrukcijos medinės durys, kurių varčios karkasas gaminamas iš kombinuoto minkštos ir kietos medienos masyvo su kietmedžio briaunomis. Unikali šių durų konstrukcinė ypatybė yra „nešantysis“ įsprūdinis stiklas. Toks techninis sprendimas leidžia pagaminti duris, kurioms nereikalingas karkasas visu perimetru
  • Durų varčios užpildas daromas iš specialios, itin lengvos ir garsui nepralaidžios lino plaušo plokštės arba paprastesnių techninių charakteristikų medžio drožlių plokštės, kuri dengiama didelio tankio medienos plaušo plokšte ir plonu natūralios medienos sluoksniu.
  • Varčioje montuojamas vientisas vertikalus stiklo intarpas, kuris viršuje ir apačioje „neįrėmintas“ – tai suteikia durims lengvumo ir elegancijos. Stiklo storį, plotį, medžiagos tipą, matiškumą ir atspalvį galite rinktis pagal savo skonį bei poreikius.

Santūraus dizaino vidaus durys „Ergo“

„Ergo“ technologinės linijos vidaus durys skirtos vertinantiems intelektualų paprastumą ir skoningas minimalistines detales. Dėl santūraus dizaino jos puikiai dera stilingoje, dekoratyviomis detalėmis neperkrautoje gyvenamojoje erdvėje ar darbinėje aplinkoje. Šios durys pasižymi ypatingai geromis garso izoliacinėmis savybėmis. Vidaus durų „Ergo“paviršius gali būti dengtas naturalia mediena arba nudažytas bet kuria pageidaujama spalva. Tai durys šiuolaikiškiems namams, biurams ar viešbučiams.

  • Ypatingai tvirtos, nepralaidžios garsui ir atsparios aplinkos poveikiui skydinės konstrukcijos durys. Varčios karkasas gaminamas iš kombinuoto minkštos ir kietos medienos masyvo, o užpildas – iš lengvos ir garsui nepralaidžios lino plaušo plokštės. Varčia dengiama konstrukciją sutvirtinančia didelio tankio medienos plaušo plokšte ir plonu natūralios medienos sluoksniu.
  • Į varčią gali būti montuojami reikiamo dydžio ir proporcijų stiklo intarpai – jo tipą, matiškumą ir atspalvį galite rinktis pagal savo skonį bei poreikius. Stiklas derinamas su įvairiais stiklajuosčių tipais bei modeliais arba įleidžiamas į varčią be stiklajuosčių – tai priklauso nuo bendro durų ir Jūsų interjero stiliaus.
  • Dėl lygaus paviršiaus ši durų linija puikiai tinka skirtingų dangų ir detalių derinimui. Galimi įvairūs nerūdijančio plieno, aliuminio ar kitos medžiagos intarpai, suteiksiantys santūraus dizaino durims unikalų savitumą.

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.